Shopping Bag
No products in the cart.
R59,900.00
The Longines Legend Diver Watch becomes colourful
Out of stock
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Watch Brand | Longines |
| Brand Collection | LEGEND DIVER |
| Case Size | 36mm |
| Diameter | Mid-Size (32mm-39mm) |
| Dial Color | Bordeaux |
| Bracelet Material | Leather |
| Case Material | Stainless steel |
| International Warranty | 24 months |
| Features | Bi-Directional Dive Bezel |
| Movement | Automatic |
| Water Resistance | 300m |
| Longines Watch Category | DIVING |